"Z kartek szelestem 2007"
2008-02-01 13:53:20

I miejsce w kategorii Najciekawsza Inicjatywa Promująca Czytelnictwo - dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Płońsku -  w konkursie  Z KARTEK SZELESTEM 2007organizowanym przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie . W czwartej edycji konkursu skierowanego do bibliotek Warszawy i województwa mazowieckiego nasza Biblioteka odniosła sukces po raz drugi. Uznanie jury otrzymały zgłoszone imprezy takie jak "Biesiada Artystyczna", "Salonik Literacki", "Pasje naszych czytelników" . Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 17 grudnia 2007r. w siedzibie MCKiS przy ul. Elektoralnej. W uroczystości uczestniczyły: dyrektor MBP - Bożena Kaliściak i st. kustosz Bogumiła Iwanowska.

Więcej zdjęć w galerii