Wyświetlone zostało 500 ostatnio wprowadzonych do katalogu pozycji (nowe nabytki). Zostały one posortowane malejąco po numerze inwentarzowym. Pozycje można tylko przeglądać, nie działa w tym trybie wyszukiwanie.
Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Paryżu proponuje piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rodowici paryżanie.
DOSTĘPNOŚĆ:
Została wypożyczona Pozycję można wypożyczyć na 7 dni
WYPOŻYCZYŁ:
Nr karty: 000622 od dnia:2019-12-03 Wypożyczona, do dnia: 2019-12-10
Nowoczesne opracowanie uwzględniające najważniejsze problemy dotyczące zaburzeń psychicznych w grupie osób w wieku podeszłym. Autorami publikacji są wybitni eksperci w dziedzinie psychiatrii oraz geriatrii, autorytety naukowe w Polsce i poza granicami kraju. W książce omówiono główne choroby psychiczne występujące w grupie osób powyżej 60. roku życia, z uwzględnieniem uzależnień, a także podstawowe zasady pielęgnowania pacjentów psychogeriatrycznych, kluczowe zagadnienia z zakresu neurorehabilitacji oraz psychogerontologii. Publikacja stanowi swego rodzaju kompendium wiedzy psychiatryczno-psychologiczno-rehabilitacyjnej dla specjalistów w zakresie medycyny i psychologii, a także dla studentów tych kierunków.
Książka wypełnia lukę na rynku wydawniczym publikacji z dziedziny kosmetologii praktycznej. Stanowi udaną, nowoczesną i praktycznie ujętą próbę holistycznego podejścia do tematyki zdrowia i urody. Autorki omawiają powszechnie spotykane wady i nieprawidłowości skóry, najnowocześniejsze technologie stosowane do ich zwalczania przez profesjonalnych kosmetologów i kosmetyczki, metody zapobiegania objawom starzenia się skóry oraz sposoby pielęgnowania i upiększania urody. Odbiorcami tej publikacji są zarówno lekarze i kosmetyczki, jak też wszyscy, którzy zdają sobie sprawę, że poprzez właściwe pielęgnowanie i upiększanie skóry prowadzi droga do zdrowia, urody i powodzenia w życiu.
Spędź urlop w Paryżu! Poznaj to legendarne, romantyczne miasto malarzy i poetów, przyciągające ludzi z całego świata. Odkryj jego burzliwą historię, poznaj wybitnych ludzi w nim mieszkających, zanurz się w artystyczną atmosferę Montmarte`u, wstąp do słynnych knajpek i kabaretów, poznaj urokliwe uliczki Dzielnicy Łacińskiej. Skosztuj najbardziej wyrafinowanych dań na świecie przyrządzonych przez mistrzów sztuki kulinarnej.
UWAGI:
Na okładce: wycieczki poza utarte szlaki, rady bywalców, najważniejsze atrakcje. Indeks.
DOSTĘPNOŚĆ:
Dostępny jest 1 egzemplarz. Pozycję można wypożyczyć na 7 dni